تهیه محل اقامت موقت در تورنتو ،خرید و فروش خانه و اپارتمان ......مشاور املاک در معتبرترین برند کانادایی رویال لی پیج Royal Lepage .....شماره تماس 5223-717-647 .....ایمیل shine@royallepage.ca --------------------------------- تهیه محل اقامت موقت در تورنتو ،خرید و فروش خانه و اپارتمان ...... .....ایمیلتبلیغات هدفمند و راهبردی برای ایرانیان سراسر دنیا در هد لاین پرس جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت ثبت سفارش و اگهی در همین وبسایت مراجعه کنید ---------------------------------- تهیه محل اقامت موقت در تورنتو ،خرید و فروش خانه و اپارتمان ......مشاور املاک در معتبرترین برند کانادایی رویال لی پیج Royal Lepage .....شماره تماس 5223-717-647 .....ایمیل shine@royallepage.ca ------------------------------------------------ تبلیغات هدفمند و راهبردی برای ایرانیان سراسر دنیا در هد لاین پرس جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت ثبت سفارش و اگهی در همین وبسایت مراجعه کنید -------------------------------------------- طراحی وبسایت های دینامیک و استاتیک خود را به ما بسپارید تلفن 5223-347-647

تفریح در شهر در روزکانادا اول جولای

تیر ۰۹, ۹۰ تفریح در شهر در روزکانادا اول جولای

فستیوال روز کانادای قرمز ،سفید و وینیل از ۱۲ ظهرتا ۱۰:۳۰ شب با مراسم آتش بازی ادامه خواهد داشت.ASHBRIDGE’S BAY

در این مراسم شاهد هنرنمایی وودبین پارک ،گروه رقص دیسکو و لایت هوس ، اندی کیم،النا میلز ، براس ترینزیت و دان هیل خواهید بود .

 

پیک نیک بین المللی چین

این مراسم از ظهر در روزهای اول تا سوم جولای تا ساعت ۱۱ شب در exhibition place با هنر نمایی وینگ و ریچارد شارما از بالیوود اجرا خواهد شد . همزمان با این مراسم فستیوال لهستانی نیز در همین محل خواهد بود .

 

بازدید از سی ان تاور

به مناسبت روز کانادا در اول جولای لباس سفید و قرمز بپوشید و ۲۰ درصد تخفیف بگیرید .

 

پارک دانز ویو و صبحانه مجانی درروز کانادا

از یک صبحانه مجانی در پارک دانز ویو از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح لذت ببرید .

 

برنامه های اول جولای هاربور فرانت

برنا مه ها از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ شب اجرا خواهد شد که شامل پخت کیک ۳۰۰ طبقه ای برای ثبت در رکوردهای گینس خواهد بود می باشد. همچنین برنامه قایق سواری در استخر ناترل و تور جالب وای تی وی نیز در این همین محل است. رقص بومیان آمریکای شمالی ،صنایع دستی ، نمایش فیلم ، رقص ،موسیقی و قصه گویی از جمله دیگر فعالیتهایی است که در هاربور فرانت در روز کانادا انجام می شود.

 

برنامه های مل لستمن

گروه موسیقی کانادایی در این مراسم هنر نمایی می کند همچنین در این برنامه مراسم آتش بازی نیز وجود خواهد داشت.

 

میدان دانداس

میدان دانداس در ظهر شاهد رقص گروه فرست نیشن خواهد بود و در ساعت ۷ بعد ازظهر رقص بالیوودی به اجرا گذاشته خواهد شد .

 

فستیوال گوشت دنده تورونتو

این فستیوال با حضور ۱۳ سرآشپز باربیکیو برای بهترین گوشت دنده باربیکیو شده برگذار خواهد شد . این مراسم از تاریخ ۳۰ ژوئن تا ۳ جولای از ساعت ۱۱ ظهر تا ۱۱ شب در سنتنیال پارک اجرا می شود .با شرکت در این مراسم مجانی می توانید از برنامه های موسیقی زنده و خانه ارواح هم لذت ببرید.

هدلاین پرس

Be Sociable, Share!

پاسخ دهید

نظرسنجی

به نظر شما خصوصی شدن دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به جلوگیری از حیف و میل پولهای کشور و پرداختهای میلیاردی از جیب بیت المال کمک خواهد کرد ؟

View Results

Loading ... Loading ...

هدلاین پرس را در فیس بوک دنبال کنید

RSS اخبار روز

تقویم خورشیدی

اردیبهشت ۱۳۹۴
دسچپجشی
« فروردین  
 ۱۲۳۴۵۶
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰۳۱ 
مشاور املاک تورنتو

شاین شفیعی مشاور املاک مورد اعتماد شما